LC600EGF-FKM1

| Tauira tauira | LC600EGF-FKM1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EGF-FKM1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 3840(3)×2160 (UHD) |
| Whakarite | RGBW Vertical Stripe |
| Area Mahinga (mm) | 1317.31 × 740.988 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | 1339.5 × 770.766 (H×V×D) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Maimoatanga | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Te whakamarama | 670 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 1400 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR>10) |
| Whakautu | 5 (Typ.)(G to G)); 8 (Typ.)(MPRT) ms |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Mahinga Mahi | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tae | 1.07B 90% (DCI-P3) |
| Maama | WLED , 30K hours , No Driver |
| Whakahou Whakatau | 120Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | V-by-One 16 lane , Connector , 92 pins |
| Whakaaetanga Muku | 12.0V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EGF-FKM1.
LG Display LC600EGF-FKM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGF-FKM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGF-FKM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGF-FKM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGF-FKM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGF-FKM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGF-FKM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGF-FKM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EGF-FKM1"
- LG Display LC600EGF-FKM1
- LC600EGF-FKM1 raupapa
- LC600EGF-FKM1 te ahua
- LC600EGF-FKM1 utu
- Kaihoko LC600EGF-FKM1

