LC600EGE-FJM1

| Tauira tauira | LC600EGE-FJM1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,60 inch, 3840×2160 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC600EGE-FJM1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 1317.31×740.988 mm |
| Whakaahuatanga | 1341.7×768.2 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 3%), Hard coating (2H) |
| Whakatau Ratonga | 1100:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M/1.07B (8-bit / 8-bit + Dithering) , sRGB 110% |
| Wā Whakautu | 8 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | V-by-One 8 lane , 51 pins |
| Putanga Whakauru | 12.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LC600EGE-FJM1.
LG Display LC600EGE-FJM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGE-FJM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGE-FJM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGE-FJM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LC600EGE-FJM1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LC600EGE-FJM1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LC600EGE-FJM1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LC600EGE-FJM1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC600EGE-FJM1"
- LG Display LC600EGE-FJM1
- LC600EGE-FJM1 raupapa
- LC600EGE-FJM1 te ahua
- LC600EGE-FJM1 utu
- Kaihoko LC600EGE-FJM1

