LM270QQ1-SDA2

| Tauira tauira | LM270QQ1-SDA2 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,27.0 inch, 5120×2880 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LM270QQ1-SDA2 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 595.2×334.8 mm |
| Whakaahuatanga | 649.84×387.13 mm |
| Mata | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 78% |
| Wā Whakautu | 14/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | eDP (2 ch, 4 Lanes) , 60 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM270QQ1-SDA2.
LG Display LM270QQ1-SDA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDA2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270QQ1-SDA2 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDA2 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDA2 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDA2 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM270QQ1-SDA2"
- LG Display LM270QQ1-SDA2
- LM270QQ1-SDA2 raupapa
- LM270QQ1-SDA2 te ahua
- LM270QQ1-SDA2 utu
- Kaihoko LM270QQ1-SDA2
