LM270QQ1-SDC1

| Tauira tauira | LM270QQ1-SDC1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,27 inch, 5120×2880 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LM270QQ1-SDC1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Tau Pika | 5120(RGB)×2880 (QQHD) |
| Whakarite | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga (mm) | 595.2 × 334.8 (H×V) |
| Whakahuahua (mm) | 649.84 × 387.13 (H×V×D) |
| Ko te Pee Bezel (mm) | - |
| Maimoatanga | Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | - |
| Whakatau Ratonga | 1200 : 1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakautu | 14/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Tuhinga pai i | Symmetry |
| Mahinga Mahi | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tae | 16.7M |
| Maama | WLED , 30K hours |
| Whakahou Whakatau | 60Hz |
| Papamahi | Without |
| Momo Waitohu | eDP (2 ch, 4 Lanes) , Connector |
| Whakaaetanga Muku | 12.0V (Typ.) |
| Max. Ratonga | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM270QQ1-SDC1.
LG Display LM270QQ1-SDC1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDC1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDC1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDC1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270QQ1-SDC1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDC1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDC1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDC1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM270QQ1-SDC1"
- LG Display LM270QQ1-SDC1
- LM270QQ1-SDC1 raupapa
- LM270QQ1-SDC1 te ahua
- LM270QQ1-SDC1 utu
- Kaihoko LM270QQ1-SDC1
