LM270QQ1-SDB1

| Tauira tauira | LM270QQ1-SDB1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG Display |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,27 inch, 5120×2880 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LM270QQ1-SDB1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 5120(RGB)×2880 [QQHD] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 595.2(H)×334.8(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 649.84(H)×387.13(V) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | - |
| Whakatau Ratonga | 1200:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 14/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Tae Tautoko | 16.7M |
| Maama Maama | WLED , 30K hours |
| Taumaha | - |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | eDP (2 ch, 4 Lanes) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 12.0V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG Display LM270QQ1-SDB1.
LG Display LM270QQ1-SDB1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDB1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDB1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDB1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG Display LM270QQ1-SDB1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG Display LM270QQ1-SDB1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG Display LM270QQ1-SDB1 ranei atu LG Display LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG Display LM270QQ1-SDB1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LM270QQ1-SDB1"
- LG Display LM270QQ1-SDB1
- LM270QQ1-SDB1 raupapa
- LM270QQ1-SDB1 te ahua
- LM270QQ1-SDB1 utu
- Kaihoko LM270QQ1-SDB1

