V236BJ1-LE1

| Tauira tauira | V236BJ1-LE1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,23.6 inch, 1366×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| V236BJ1-LE1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | MVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 521.471×293.184 mm |
| Whakaahuatanga | 544.8×320.5×11.9 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 3000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 8.5 (Typ.)(G to G) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1.
CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "V236BJ1-LE1"
- CHIMEI INNOLUX V236BJ1-LE1
- V236BJ1-LE1 raupapa
- V236BJ1-LE1 te ahua
- V236BJ1-LE1 utu
- Kaihoko V236BJ1-LE1
