F-51477GNFJ-SFW-AB
| Tauira tauira | F-51477GNFJ-SFW-AB |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,4.7 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| F-51477GNFJ-SFW-AB Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Area Mahinga | 96×72 mm |
| Whakaahuatanga | 129.4×94 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 4:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 360/280 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 70Hz |
| Momo Momo | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Putanga Whakauru | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB.
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-51477GNFJ-SFW-AB"
- OPTREX F-51477GNFJ-SFW-AB
- F-51477GNFJ-SFW-AB raupapa
- F-51477GNFJ-SFW-AB te ahua
- F-51477GNFJ-SFW-AB utu
- Kaihoko F-51477GNFJ-SFW-AB

