F-51695GNFJ-SLG-AA
| Tauira tauira | F-51695GNFJ-SLG-AA |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,1.4 inch, 96×64 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| F-51695GNFJ-SLG-AA Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White mode, Transflective |
| Area Mahinga | 29.472×19.648 mm |
| Whakaahuatanga | 40.59×40.6 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 5:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 190/165 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | |
| Rautanga | 75Hz |
| Momo Momo | G-LED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6080 parallel , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 1.88V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA.
OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-51695GNFJ-SLG-AA"
- OPTREX F-51695GNFJ-SLG-AA
- F-51695GNFJ-SLG-AA raupapa
- F-51695GNFJ-SLG-AA te ahua
- F-51695GNFJ-SLG-AA utu
- Kaihoko F-51695GNFJ-SLG-AA

