F-51851GNFQJ-LW-AAN
| Tauira tauira | F-51851GNFQJ-LW-AAN |
|---|---|
| Pae Waitohu | OPTREX |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,5.2 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| F-51851GNFQJ-LW-AAN Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | STN, Black/White mode, Transmissive |
| Area Mahinga | 127.2×33.92 mm |
| Whakaahuatanga | 135.2×51.7 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 60:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Monochrome |
| Wā Whakautu | 130/180 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 42/50/41/50 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 85Hz |
| Momo Momo | WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6800/8080 parallel, SPI , 72 pins |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN.
OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN ranei atu OPTREX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "F-51851GNFQJ-LW-AAN"
- OPTREX F-51851GNFQJ-LW-AAN
- F-51851GNFQJ-LW-AAN raupapa
- F-51851GNFQJ-LW-AAN te ahua
- F-51851GNFQJ-LW-AAN utu
- Kaihoko F-51851GNFQJ-LW-AAN

