LC133F2L01

| Tauira tauira | LC133F2L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LC133F2L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Whirihoranga | RGB Vertical Stripe |
| Area Mahinga | 293.76(H)×165.24(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 301.96(H)×175.8(V) ×1.02(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Maimoatanga | Hard coating (3H) |
| Te whakamarama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Aratau Mahi | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Te Matotoru Tae | 0.40+0.40 mm |
| Whakawhiti | 4.36% (Typ.)(with Polarizer) |
| Tae Tautoko | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Maama Maama | No B/L |
| Puka Puka | - |
| Tae Whakatau | 60Hz |
| Pae Tae | Without |
| Momo Atanga | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Whakaaetanga Mana | 3.3V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LC133F2L01.
PANDA LC133F2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133F2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133F2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133F2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133F2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133F2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133F2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133F2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC133F2L01"
- PANDA LC133F2L01
- LC133F2L01 raupapa
- LC133F2L01 te ahua
- LC133F2L01 utu
- Kaihoko LC133F2L01

