LC133LF2L01

| Tauira tauira | LC133LF2L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LC133LF2L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 293.76×165.24 mm |
| Whakaahuatanga | 301.96×175.8×1.02 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Atanga Waitohu | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LC133LF2L01.
PANDA LC133LF2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133LF2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133LF2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133LF2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF2L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133LF2L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133LF2L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133LF2L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC133LF2L01"
- PANDA LC133LF2L01
- LC133LF2L01 raupapa
- LC133LF2L01 te ahua
- LC133LF2L01 utu
- Kaihoko LC133LF2L01

