LC150X01-A3

| Tauira tauira | LC150X01-A3 |
|---|---|
| Pae Waitohu | LG.Philips LCD |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| LC150X01-A3 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 304.128×228.096 mm |
| Whakaahuatanga | 332.8×262.8×22.7 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 13%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 400:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Atanga Waitohu | LVDS (1 ch, 8-bit) , 20 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o LG.Philips LCD LC150X01-A3.
LG.Philips LCD LC150X01-A3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC150X01-A3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC150X01-A3 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC150X01-A3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LC150X01-A3 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te LG.Philips LCD LC150X01-A3 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te LG.Philips LCD LC150X01-A3 ranei atu LG.Philips LCD LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te LG.Philips LCD LC150X01-A3 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC150X01-A3"
- LG.Philips LCD LC150X01-A3
- LC150X01-A3 raupapa
- LC150X01-A3 te ahua
- LC150X01-A3 utu
- Kaihoko LC150X01-A3

