LC133LF5L01

| Tauira tauira | LC133LF5L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | PANDA |
| Tuhinga | IGZO TFT-LCD ,13.3 inch, 1920×1080 |
| Momo Raraunga | IGZO TFT-LCD |
| LC133LF5L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Te whakatau | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Hōputu Pika | RGB Vertical Stripe |
| Whakaaturanga Rawa | 293.76(W)×165.24(H) mm |
| Bezel Whakatuwhera | - |
| Raina Whakahuahua | 301.96(W)×187.8(H) ×1.05(D) mm |
| Mata | Antiglare (Haze 24%) |
| Maama | 0 cd/m² |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Whakaatu Aratau | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Tirohanga Katoa | Symmetry |
| Wā Whakautu | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Te Mataora o te Mata | 0.40+0.40 mm |
| Te whakawhitiwhiti | 4.3% (Typ.)(with Polarizer) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Momo Momo | No B/L |
| Rautanga | 60Hz |
| Mata Mata | Without |
| Hanga Hanga | - |
| Atanga Waitohu | eDP (2 Lanes) , 30 pins , Connector |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
| Taiao | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o PANDA LC133LF5L01.
PANDA LC133LF5L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133LF5L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133LF5L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133LF5L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
PANDA LC133LF5L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te PANDA LC133LF5L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te PANDA LC133LF5L01 ranei atu PANDA LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te PANDA LC133LF5L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "LC133LF5L01"
- PANDA LC133LF5L01
- LC133LF5L01 raupapa
- LC133LF5L01 te ahua
- LC133LF5L01 utu
- Kaihoko LC133LF5L01

