R190E6-L01

| Tauira tauira | R190E6-L01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| R190E6-L01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 376.32×301.056 mm |
| Whakaahuatanga | 396×324×37 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 800:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Wā Whakautu | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 14 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX R190E6-L01.
CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX R190E6-L01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "R190E6-L01"
- CHIMEI INNOLUX R190E6-L01
- R190E6-L01 raupapa
- R190E6-L01 te ahua
- R190E6-L01 utu
- Kaihoko R190E6-L01
