R196U2-L02

| Tauira tauira | R196U2-L02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CHIMEI INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.6 inch, 1600×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| R196U2-L02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 398.4×298.8 mm |
| Whakaahuatanga | 427×322.4×38.3 mm |
| Mata | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Min.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 17 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CHIMEI INNOLUX R196U2-L02.
CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 ranei atu CHIMEI INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CHIMEI INNOLUX R196U2-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "R196U2-L02"
- CHIMEI INNOLUX R196U2-L02
- R196U2-L02 raupapa
- R196U2-L02 te ahua
- R196U2-L02 utu
- Kaihoko R196U2-L02

