R190EFE-L62

| Tauira tauira | R190EFE-L62 |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.0 inch, 1280×1024 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| R190EFE-L62 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | DD-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 376.32×301.06 mm |
| Whakaahuatanga | 396×324 mm |
| Mata | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 71% |
| Wā Whakautu | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX R190EFE-L62.
INNOLUX R190EFE-L62 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX R190EFE-L62 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX R190EFE-L62 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX R190EFE-L62 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX R190EFE-L62 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX R190EFE-L62 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX R190EFE-L62 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX R190EFE-L62 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "R190EFE-L62"
- INNOLUX R190EFE-L62
- R190EFE-L62 raupapa
- R190EFE-L62 te ahua
- R190EFE-L62 utu
- Kaihoko R190EFE-L62

