R196UFE-L02

| Tauira tauira | R196UFE-L02 |
|---|---|
| Pae Waitohu | INNOLUX |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,19.6 inch, 1600×1200 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| R196UFE-L02 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 398.4×298.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) |
| Wā Whakautu | 15/10 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥20) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | WLED |
| Atanga Waitohu | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Putanga Whakauru | 12.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o INNOLUX R196UFE-L02.
INNOLUX R196UFE-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX R196UFE-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX R196UFE-L02 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX R196UFE-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
INNOLUX R196UFE-L02 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te INNOLUX R196UFE-L02 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te INNOLUX R196UFE-L02 ranei atu INNOLUX LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te INNOLUX R196UFE-L02 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "R196UFE-L02"
- INNOLUX R196UFE-L02
- R196UFE-L02 raupapa
- R196UFE-L02 te ahua
- R196UFE-L02 utu
- Kaihoko R196UFE-L02

