S035HQ55NS

| Tauira tauira | S035HQ55NS |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S035HQ55NS Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Keywords Desc. | 3.5-inch IPS 320*240 350nits 54pins 24bit-rgb tft-lcd LCD screen |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, IPS LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 320×240 |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 71.08 (W) × 53.56 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 76.9 (W) × 63.9 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 3.26 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Tirohia te Angle | 85/50/55/65 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | Symmetry |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 54 Pins |
| Pae Tae | Touch Optional |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S035HQ55NS.
CDTECH S035HQ55NS he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035HQ55NS pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035HQ55NS ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035HQ55NS i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035HQ55NS he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035HQ55NS pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035HQ55NS ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035HQ55NS i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S035HQ55NS"
- CDTECH S035HQ55NS
- S035HQ55NS raupapa
- S035HQ55NS te ahua
- S035HQ55NS utu
- Kaihoko S035HQ55NS
