S035TV04ES-DC11

| Tauira tauira | S035TV04ES-DC11 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 480×640 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S035TV04ES-DC11 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | 3.5寸,480*640 |
| Keywords Desc. | 3.5 inch, 480*640, With CTP, 650nits, 39pins, TTL Interface , LCD Display |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Capacitive Touch LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 480×640 |
| Whakaaro Ratonga | 3:4 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 53.28 (W) × 71.04 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 64 (W) × 85 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 3.8 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 650 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 70/70/50/70 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 9 o'clock |
| Nga Tae Tau | 262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 39 Pins |
| Pae Tae | Touch Optional |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S035TV04ES-DC11.
CDTECH S035TV04ES-DC11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035TV04ES-DC11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035TV04ES-DC11 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035TV04ES-DC11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035TV04ES-DC11 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035TV04ES-DC11 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035TV04ES-DC11 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035TV04ES-DC11 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S035TV04ES-DC11"
- CDTECH S035TV04ES-DC11
- S035TV04ES-DC11 raupapa
- S035TV04ES-DC11 te ahua
- S035TV04ES-DC11 utu
- Kaihoko S035TV04ES-DC11
