S035Q03-T

| Tauira tauira | S035Q03-T |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S035Q03-T Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | TN, Normally White, Transmissive |
| Area Mahinga | 70.08×52.56 mm |
| Whakaahuatanga | 76.9×63.9×4.45 mm |
| Mata | Hard coating (3H) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 16.7M (8-bit) , CIE1931 62% |
| Wā Whakautu | 25/25 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 6S1P WLED Without Driver |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) , 54 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S035Q03-T.
CDTECH S035Q03-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035Q03-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035Q03-T ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035Q03-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035Q03-T he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035Q03-T pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035Q03-T ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035Q03-T i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S035Q03-T"
- CDTECH S035Q03-T
- S035Q03-T raupapa
- S035Q03-T te ahua
- S035Q03-T utu
- Kaihoko S035Q03-T

