S035TQ03NS-DR12

| Tauira tauira | S035TQ03NS-DR12 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S035TQ03NS-DR12 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | 3.5寸,320*240 |
| Keywords Desc. | 3.5 inch, 320*240, With RTP, 250nits, 54pins, RGB Interface, LCD Display Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Resistive Touch LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 320×240 |
| Whakaaro Ratonga | 7:5 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 70.08 (W) × 50.6 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 76.9 (W) × 64 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 4.25 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 250 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 350:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 60/40/60/60 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 54 Pins |
| Pae Tae | 4-wire Resistive Touch |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S035TQ03NS-DR12.
CDTECH S035TQ03NS-DR12 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035TQ03NS-DR12 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035TQ03NS-DR12 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035TQ03NS-DR12 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035TQ03NS-DR12 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035TQ03NS-DR12 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035TQ03NS-DR12 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035TQ03NS-DR12 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S035TQ03NS-DR12"
- CDTECH S035TQ03NS-DR12
- S035TQ03NS-DR12 raupapa
- S035TQ03NS-DR12 te ahua
- S035TQ03NS-DR12 utu
- Kaihoko S035TQ03NS-DR12
