S039QWQ01HSO-C18

| Tauira tauira | S039QWQ01HSO-C18 |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,3.9 inch, 480×128 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| S039QWQ01HSO-C18 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Keywords Desc. | 3.9 inch 480*128, 40pins, 500nits, RGB I/F, LCD module LCD bar display LCM module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Bar Shape LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 480×128 |
| Whakaaro Ratonga | >3:1 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 95.04 (W) × 25.34 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 105.5 (W) × 40.64 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.95 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 500 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 500:1 (Typ.) |
| Tirohia te Angle | 75/75/70/75 (L/R/U/D) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | 16.7M |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 40 Pins |
| Pae Tae | Touch Optional |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S039QWQ01HSO-C18.
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S039QWQ01HSO-C18 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S039QWQ01HSO-C18 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S039QWQ01HSO-C18"
- CDTECH S039QWQ01HSO-C18
- S039QWQ01HSO-C18 raupapa
- S039QWQ01HSO-C18 te ahua
- S039QWQ01HSO-C18 utu
- Kaihoko S039QWQ01HSO-C18
