S035XQ38NS

| Tauira tauira | S035XQ38NS |
|---|---|
| Pae Waitohu | CDTECH |
| Tuhinga | LTPS TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | LTPS TFT-LCD |
| S035XQ38NS Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Raupapa | S035XQ38NS |
| Keywords Desc. | 3.5 inch, 320*240, 350nits, 54pins, RGB Interface, TFT-LCD Module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | Color TFT-LCD |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 320×240 |
| Whakaaro Ratonga | 4:3 (W:H) |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 70.56 (W) × 53.92 (H) mm (A.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 76.84 (W) × 63.84 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 3.3 mm |
| Family Family | TN |
| Polarizer | Transmissive |
| Maama | 350 (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 300:1 (Min.) |
| Tirohia te Angle | 60/60/40/60 (L/R/U/D) |
| Nga Tae Tau | 262K |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | TTL |
| Ngā Tohu Ataahua | 54 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -10 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o CDTECH S035XQ38NS.
CDTECH S035XQ38NS he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035XQ38NS pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035XQ38NS ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035XQ38NS i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
CDTECH S035XQ38NS he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te CDTECH S035XQ38NS pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te CDTECH S035XQ38NS ranei atu CDTECH LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te CDTECH S035XQ38NS i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "S035XQ38NS"
- CDTECH S035XQ38NS
- S035XQ38NS raupapa
- S035XQ38NS te ahua
- S035XQ38NS utu
- Kaihoko S035XQ38NS
