UG-2832GLBAT01
| Tauira tauira | UG-2832GLBAT01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Univision |
| Tuhinga | PM-OLED ,1.1 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2832GLBAT01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 27.5×6.06 mm |
| Whakaahuatanga | 33.4×14.5×1.8 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 100 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(Blue) (1-bit) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 100Hz |
| Driver IC | TAB Built-in PT6866 |
| Atanga Waitohu | CPU/SPI , 31 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/V16) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Univision UG-2832GLBAT01.
Univision UG-2832GLBAT01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2832GLBAT01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2832GLBAT01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2832GLBAT01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2832GLBAT01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2832GLBAT01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2832GLBAT01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2832GLBAT01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2832GLBAT01"
- Univision UG-2832GLBAT01
- UG-2832GLBAT01 raupapa
- UG-2832GLBAT01 te ahua
- UG-2832GLBAT01 utu
- Kaihoko UG-2832GLBAT01

