UG-2832KLBEG04

| Tauira tauira | UG-2832KLBEG04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | WiseChip |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2832KLBEG04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 22.384×5.584 mm |
| Whakaahuatanga | 31.66×11.5×1.55 mm |
| Mata | Antiglare |
| Whakatau Ratonga | 10000 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(Blue) |
| Tirohia te Angle | |
| Driver IC | COG Built-in SSD1306 |
| Atanga Waitohu | 4-wire SPI , 15 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/7.5V (Typ.)(VDD/VCC) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o WiseChip UG-2832KLBEG04.
WiseChip UG-2832KLBEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832KLBEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832KLBEG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832KLBEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-2832KLBEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832KLBEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832KLBEG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832KLBEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2832KLBEG04"
- WiseChip UG-2832KLBEG04
- UG-2832KLBEG04 raupapa
- UG-2832KLBEG04 te ahua
- UG-2832KLBEG04 utu
- Kaihoko UG-2832KLBEG04

