UG-2864AMBAG01
| Tauira tauira | UG-2864AMBAG01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Univision |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.96 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2864AMBAG01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 21.74×11.2 mm |
| Whakaahuatanga | 26.7×19.26×2.2 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 100 : 1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | Area(BY) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 100Hz |
| Driver IC | COG Built-in SH1101A |
| Atanga Waitohu | 8-bit 6800/8080 parallel, 4-wire SPI , 27 pins |
| Putanga Whakauru | 2.8/9.0V (Typ.)(VDD1/VPP) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Univision UG-2864AMBAG01.
Univision UG-2864AMBAG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2864AMBAG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2864AMBAG01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2864AMBAG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2864AMBAG01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2864AMBAG01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2864AMBAG01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2864AMBAG01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2864AMBAG01"
- Univision UG-2864AMBAG01
- UG-2864AMBAG01 raupapa
- UG-2864AMBAG01 te ahua
- UG-2864AMBAG01 utu
- Kaihoko UG-2864AMBAG01

