UG-2832TSWEG04

| Tauira tauira | UG-2832TSWEG04 |
|---|---|
| Pae Waitohu | WiseChip |
| Tuhinga | PM-OLED ,0.91 inch, 128×32 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2832TSWEG04 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Hōputu Pika | 128×32 |
| Whirihoranga | Rectangle |
| Area Mahinga | 22.384(H)×5.584(V) mm |
| Whakaahuatanga Dim. | 30(H)×11.5(V) ×1.35(D) mm |
| Bezel Area | 24.38(H)×7.584(V) mm |
| Maimoatanga | - |
| Te whakamarama | 150 cd/m² (Typ.) |
| Whakatau Ratonga | 10000:1 (Typ.) (TM) |
| Tirohia te Whakahaere | Symmetry |
| Wā Whakautu | - |
| Tirohia te Angle | - |
| Aratau Mahi | - |
| Tae Tautoko | Mono(White) |
| Maama Maama | self , 10K hours |
| Taumaha | 1.05g (Typ.) |
| Tae Whakatau | - |
| Pae Tae | Without |
| D-IC Taipitopito | COG Built-in SSD1306 |
| Momo Atanga | 12 pins 3-wire SPI , FPC |
| Whakaaetanga Mana | 2.8/7.25V (Typ.)(VDD/VCC) |
| Taiao | Operating Temperature: -40 ~ 70 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o WiseChip UG-2832TSWEG04.
WiseChip UG-2832TSWEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832TSWEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832TSWEG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832TSWEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
WiseChip UG-2832TSWEG04 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te WiseChip UG-2832TSWEG04 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te WiseChip UG-2832TSWEG04 ranei atu WiseChip LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te WiseChip UG-2832TSWEG04 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2832TSWEG04"
- WiseChip UG-2832TSWEG04
- UG-2832TSWEG04 raupapa
- UG-2832TSWEG04 te ahua
- UG-2832TSWEG04 utu
- Kaihoko UG-2832TSWEG04

