UG-2833ALBAF01
| Tauira tauira | UG-2833ALBAF01 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Univision |
| Tuhinga | PM-OLED ,2.2 inch, 128×33 |
| Momo Raraunga | PM-OLED |
| UG-2833ALBAF01 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Area Mahinga | 55.02×13.18 mm |
| Whakaahuatanga | 62.3×22.6×2.2 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | |
| Ngā Tae Whakaatu | Mono(Blue) (1-bit) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Min.) (L/R/U/D) |
| Atanga Waitohu | CPU/SPI/I²C , 30 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3/12V (Typ.)(VDD/VPP) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Univision UG-2833ALBAF01.
Univision UG-2833ALBAF01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2833ALBAF01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2833ALBAF01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2833ALBAF01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Univision UG-2833ALBAF01 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Univision UG-2833ALBAF01 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Univision UG-2833ALBAF01 ranei atu Univision LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Univision UG-2833ALBAF01 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "UG-2833ALBAF01"
- Univision UG-2833ALBAF01
- UG-2833ALBAF01 raupapa
- UG-2833ALBAF01 te ahua
- UG-2833ALBAF01 utu
- Kaihoko UG-2833ALBAF01

