CNK12864-13009D4
| Tauira tauira | CNK12864-13009D4 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,1.54 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK12864-13009D4 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12864-13009 |
| Keywords Desc. | 128*64 STN/Black/Negative, COG graphic LCD display module, 14pins SPI, R/G/B LED backlight |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 29.41 (W) × 27.49 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 32 (W) × 29 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 37.3 (W) × 39.3 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 7 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Black/White (Negative) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Tri-color |
| Te Mahi Whakataki | 1/64 |
| Kaiwhakahaere | ST7567 |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | RGB LED |
| Momo Atanga | SPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 14 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -10 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12864-13009D4.
White Brand CNK12864-13009D4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-13009D4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-13009D4 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-13009D4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-13009D4 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-13009D4 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-13009D4 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-13009D4 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12864-13009D4"
- White Brand CNK12864-13009D4
- CNK12864-13009D4 raupapa
- CNK12864-13009D4 te ahua
- CNK12864-13009D4 utu
- Kaihoko CNK12864-13009D4
