CNK12864-13027A
| Tauira tauira | CNK12864-13027A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK12864-13027A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12864-13027 |
| Keywords Desc. | 128*64 STN Y-G/Positive, Transflective, COG graphic lcd display module, 20pins CPU |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 55.01 (W) × 27.49 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 60 (W) × 32.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 75 (W) × 52.7 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 9 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Yellow/Green (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/64 |
| Kaiwhakahaere | SBN0064/6400G |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | YG-LED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 20 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -25 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12864-13027A.
White Brand CNK12864-13027A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-13027A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-13027A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-13027A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-13027A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-13027A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-13027A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-13027A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12864-13027A"
- White Brand CNK12864-13027A
- CNK12864-13027A raupapa
- CNK12864-13027A te ahua
- CNK12864-13027A utu
- Kaihoko CNK12864-13027A
