CNK12864-15025Q1
| Tauira tauira | CNK12864-15025Q1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FFSTN-LCD ,0.95 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | FFSTN-LCD |
| CNK12864-15025Q1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12864-15025 |
| Keywords Desc. | 128*64 FFSTN COG graphic lcd display module, 30pins |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FFSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 21.74 (W) × 10.66 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 22.94 (W) × 12.06 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 26.7 (W) × 19.26 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 1.7 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Black/White (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/65 |
| Kaiwhakahaere | ST7567S |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | SPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 30 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12864-15025Q1.
White Brand CNK12864-15025Q1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-15025Q1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-15025Q1 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-15025Q1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-15025Q1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-15025Q1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-15025Q1 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-15025Q1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12864-15025Q1"
- White Brand CNK12864-15025Q1
- CNK12864-15025Q1 raupapa
- CNK12864-15025Q1 te ahua
- CNK12864-15025Q1 utu
- Kaihoko CNK12864-15025Q1
