CNK12896-11001A
| Tauira tauira | CNK12896-11001A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,2.4 inch, 128×96 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| CNK12896-11001A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12896-11001 |
| Keywords Desc. | 128*96 FSTN/Positive Transflective, COG graphic lcd display module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×96 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 53.09 (W) × 30.21 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 57.2 (W) × 32.8 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 63.8 (W) × 47.5 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 5.6 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Blue/Grey (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/96 |
| Kaiwhakahaere | ST7541 |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 18 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12896-11001A.
White Brand CNK12896-11001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12896-11001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12896-11001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12896-11001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12896-11001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12896-11001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12896-11001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12896-11001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12896-11001A"
- White Brand CNK12896-11001A
- CNK12896-11001A raupapa
- CNK12896-11001A te ahua
- CNK12896-11001A utu
- Kaihoko CNK12896-11001A
