CNK12864-14015B
| Tauira tauira | CNK12864-14015B |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,2.4 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK12864-14015B Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12864-14015 |
| Keywords Desc. | 128*64 lcd display,lcd display module, graphic lcd |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 55.01 (W) × 27.68 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 59 (W) × 31.6 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 96 (W) × 96 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 15.6 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Blue mode (Negative) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/64 |
| Kaiwhakahaere | ST7920+ST7921*2 |
| Momo Pupuri | COB |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | Parallel/Serial Data |
| Ngā Tohu Ataahua | 15 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12864-14015B.
White Brand CNK12864-14015B he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-14015B pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-14015B ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-14015B i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-14015B he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-14015B pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-14015B ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-14015B i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12864-14015B"
- White Brand CNK12864-14015B
- CNK12864-14015B raupapa
- CNK12864-14015B te ahua
- CNK12864-14015B utu
- Kaihoko CNK12864-14015B
