CNK13232-11001E
| Tauira tauira | CNK13232-11001E |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,1.2 inch, 132×32 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK13232-11001E Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK13232 |
| Keywords Desc. | 132*32 Graphic LCD display module |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 132×32 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 29.02 (W) × 7.02 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 31.9 (W) × 9.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 34.5 (W) × 15 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 1.75 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Yellow/Green (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Kaiwhakahaere | ST7567 |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | YG-LED |
| Momo Atanga | SPI |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK13232-11001E.
White Brand CNK13232-11001E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK13232-11001E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK13232-11001E ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK13232-11001E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK13232-11001E he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK13232-11001E pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK13232-11001E ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK13232-11001E i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK13232-11001E"
- White Brand CNK13232-11001E
- CNK13232-11001E raupapa
- CNK13232-11001E te ahua
- CNK13232-11001E utu
- Kaihoko CNK13232-11001E
