CNK12864-14008A
| Tauira tauira | CNK12864-14008A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,2.9 inch, 128×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK12864-14008A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK12864-14008 |
| Keywords Desc. | 128*64 Blue STN, Negative COG lcd display module, SPI 8PINS |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 128×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Te tiro i te rohe | 72.0 (W) × 39.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 83.9 (W) × 49.9 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 6.8 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Blue mode (Negative) |
| Tirohanga Whakahaere | 12 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/65 |
| Kaiwhakahaere | ST7565R |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | SPI |
| Ngā Tohu Ataahua | 8 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK12864-14008A.
White Brand CNK12864-14008A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-14008A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-14008A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-14008A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK12864-14008A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK12864-14008A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK12864-14008A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK12864-14008A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK12864-14008A"
- White Brand CNK12864-14008A
- CNK12864-14008A raupapa
- CNK12864-14008A te ahua
- CNK12864-14008A utu
- Kaihoko CNK12864-14008A
