CNK2004-13001A
| Tauira tauira | CNK2004-13001A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD , inch, 20×4 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK2004-13001A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > Character Display |
| Raupapa | CNK2004 |
| Keywords Desc. | 2004 character STN LCD display module |
| Rangi Hua | Character LCD Display |
| Hua Hua | COB Character Module, LCD Character Display |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Ngā Pūāhua | 20×4 |
| Rahi Pūāhua | 2.36×4.44 (W×H) mm |
| Area Mahinga | 57.08 (W) × 44 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 64 (W) × 23 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 84 (W) × 44 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 12 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Yellow/Green (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Kaiwhakahaere | RW1063,RW1071 |
| Momo Pupuri | COB |
| Momo Aratau | YG-LED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 16 Pins |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -25 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK2004-13001A.
White Brand CNK2004-13001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK2004-13001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK2004-13001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK2004-13001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK2004-13001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK2004-13001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK2004-13001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK2004-13001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK2004-13001A"
- White Brand CNK2004-13001A
- CNK2004-13001A raupapa
- CNK2004-13001A te ahua
- CNK2004-13001A utu
- Kaihoko CNK2004-13001A
