CNK24048-11001A
| Tauira tauira | CNK24048-11001A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | STN-LCD ,3.9 inch, 240×64 |
| Momo Raraunga | STN-LCD |
| CNK24048-11001A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK24048 |
| Keywords Desc. | 240*48 STN Graphic LCD module display, 24pins CPU |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | STN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 240×64 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 95.97 (W) × 22.85 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 100 (W) × 25.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 105.3 (W) × 38.7 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 6.5 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Blue mode (Negative) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/48 |
| Kaiwhakahaere | UC1608 |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 24 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -10 ~ 60 °C |
| Tiaki Tārua. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK24048-11001A.
White Brand CNK24048-11001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK24048-11001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK24048-11001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK24048-11001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK24048-11001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK24048-11001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK24048-11001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK24048-11001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK24048-11001A"
- White Brand CNK24048-11001A
- CNK24048-11001A raupapa
- CNK24048-11001A te ahua
- CNK24048-11001A utu
- Kaihoko CNK24048-11001A
