CNK9648-13001A
| Tauira tauira | CNK9648-13001A |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,1.0 inch, 96×48 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| CNK9648-13001A Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK9648-13001 |
| Keywords Desc. | 128*64 White Positive FSTN LCM, 15pins SPI/I2C |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 96×48 |
| Factor Puka | Flat Circular |
| Area Mahinga | 26 (W) × 26 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 26 (W) × 26 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 29 (W) × 35 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 2.4 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Black/White (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/65 |
| Kaiwhakahaere | UC1601X |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | SPI/I²C |
| Ngā Tohu Ataahua | 15 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK9648-13001A.
White Brand CNK9648-13001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK9648-13001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK9648-13001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK9648-13001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK9648-13001A he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK9648-13001A pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK9648-13001A ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK9648-13001A i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK9648-13001A"
- White Brand CNK9648-13001A
- CNK9648-13001A raupapa
- CNK9648-13001A te ahua
- CNK9648-13001A utu
- Kaihoko CNK9648-13001A
