CNK320240-12004C
| Tauira tauira | CNK320240-12004C |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,3.8 inch, 320×240 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| CNK320240-12004C Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK320240 |
| Keywords Desc. | 320*240 FSTN Graphic lcd module display, 20pins parallel |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 320×240 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 76.78 (W) × 57.58 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 80.5 (W) × 61.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 148.3 (W) × 107 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 9.6 mm |
| Polarizer | Transmissive |
| Tae Tae | Blue/Grey (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/240 |
| Kaiwhakahaere | NT7701/NT7709 |
| Momo Pupuri | TAB(TCP) |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | Parallel Data |
| Ngā Tohu Ataahua | 20 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK320240-12004C.
White Brand CNK320240-12004C he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK320240-12004C pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK320240-12004C ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK320240-12004C i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK320240-12004C he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK320240-12004C pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK320240-12004C ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK320240-12004C i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK320240-12004C"
- White Brand CNK320240-12004C
- CNK320240-12004C raupapa
- CNK320240-12004C te ahua
- CNK320240-12004C utu
- Kaihoko CNK320240-12004C
