CNK240160-16044A1
| Tauira tauira | CNK240160-16044A1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | White Brand |
| Tuhinga | FSTN-LCD ,3.2 inch, 240×160 |
| Momo Raraunga | FSTN-LCD |
| CNK240160-16044A1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Kāwai Pūnaha | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Raupapa | CNK240160 |
| Keywords Desc. | 240*160 FSTN Graphic LCD module display, ST7586S COG |
| Rangi Hua | Graphic LCD Display |
| Hua Hua | FSTN LCD Graphic Module |
| Te Whakaritea o te Papa | LCM |
| Te whakatau | 240×160 |
| Factor Puka | Flat Rectangle |
| Area Mahinga | 69.58 (W) × 43.98 (H) mm (A.A) |
| Te tiro i te rohe | 78.45 (W) × 47.5 (H) mm (V.A) |
| Rautaki Whakahuahua | 98.75 (W) × 63.7 (H) mm |
| Max. Te hohonu | 9.3 mm |
| Polarizer | Transflective |
| Tae Tae | Blue/Grey (Positive) |
| Tirohanga Whakahaere | 6 o'clock |
| Nga Tae Tau | Monochrome |
| Te Mahi Whakataki | 1/160 |
| Kaiwhakahaere | ST7586S |
| Momo Pupuri | COG |
| Momo Aratau | WLED |
| Momo Atanga | CPU |
| Ngā Tohu Ataahua | 16 Pins |
| Pae Tae | Without |
| Te Tauira Mahi. | -20 ~ 70 °C |
| Tiaki Tārua. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o White Brand CNK240160-16044A1.
White Brand CNK240160-16044A1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK240160-16044A1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK240160-16044A1 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK240160-16044A1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
White Brand CNK240160-16044A1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te White Brand CNK240160-16044A1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te White Brand CNK240160-16044A1 ranei atu White Brand LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te White Brand CNK240160-16044A1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "CNK240160-16044A1"
- White Brand CNK240160-16044A1
- CNK240160-16044A1 raupapa
- CNK240160-16044A1 te ahua
- CNK240160-16044A1 utu
- Kaihoko CNK240160-16044A1
